Étteremvezető, Andrássy Rezidencia *****

Forrás: turizmus.com

 2016. április 29. 15:43

Tokaj-Hegyalja kivételes minőségi színvonalat képviselő egyetlen ötcsillagos szállodája, a gyönyörű, rusztikus környezetben található Andrássy Rezidencia ***** Étteremvezető munkatársat keres.

Feladatok:
• a szállodai étterem és a bár kiszolgáló egységeinek teljes körű vezetése,
• az üzleti egységek gazdaságos üzemeltetése,
• a munkafolyamatok szervezése, műszakvezetés,
• a személyzet munkájának irányítása és proaktív közreműködés a napi munkában,
• árurendelés és önálló gazdálkodás,
• a szervizzel kapcsolatos folyamatok szabályozása,
• a beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás,
• az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
• adminisztráció, dokumentációk elkészítése.

Elvárásaink:
• minimum 2 éves vezetői tapasztalat felső kategóriás a'la carte szállodai étteremben,
• jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven,
• dinamikus, terhelhető személyiség,
• kimagasló vezetői képességek,
• önállóság,
• a Hostware rendszer ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:
• a törvényi elvárásoknak megfelelő munkakörülményeket,
• megbízható, stabil szervezeti hátteret,
• az Accent Hotel Management által biztosított szakmaiságot, tréning lehetőségeket, dolgozói szálláskedvezményeket,
• csapatmunkát és jó hangulatot,
• lehetőséget a kreativitásra, önmegvalósításra,
• szükség esetén szállás biztosításában, annak szervezésében segítséget nyújtunk.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)