Étteremvezető, Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2018. február 09. 16:27

Hévízi szálloda lelkiismeretes, a szakmájában igényes Étteremvezető munkatársat keres

FELADATOK:
  • az étterem magas szintű szolgáltatásainak, az egység gazdaságos üzemeltetése, működtetésének biztosítása,
  • felszolgálók munkájának szervezése, koordinálása,
  • készlet és árugazdálkodás,
  • számlázási fegyelem betartása, betartatása,
  • beosztás írás, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével,
  • rendezvények és szállodában zajló étkezések lebonyolítása,
  • személyes jelenlét az étkezések alkalmával,
  • a vendéglátó egységek zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása,
  • felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért, a vendégek által elvárt és a munkáltató által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért
  • javítja az ügyfél- és vendégelégedettség folyamatos figyelése és javítása
  • az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
  • munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése,
  • együttműködés a konyha vezetőjével, a cheffel,
  • napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése

ELVÁRÁSOK:
  • Szakirányú végzettség
  • szállodában szerzett vezetői tapasztalat
  • F&B menedzseri tapasztalat
  • vendégorientált gondolkodásmód
  • csapatmunka, pozitív szemlélet
  • 8-10 fős csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tolerancia
  • kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Korrekt jövedelem
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
  • Önmegvalósítási lehetőség,
  • Gyönyörű munkahelyi környezet

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz beküldésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)