Étteremvezető - Hotel Yacht Siófok

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 11. 08:00

A siófoki Hotel Yacht****Wellness&Business munkatársat keres étteremvezető pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Az éves tervadatok meghatározásában való részvétel, bevétel- és költségmutatók folyamatos nyomon követése
  • Az étterem biztonságos, szabályszerű működésének biztosítása, felügyelete
  • Az éttermi szolgáltatás magas minőségének biztosítása
  • Rendezvényekkel kapcsolatos bankettigény kiszolgálásának tervezése, végrehajtásának megszervezése
  • Együttműködés a részlegvezetőkkel
  • Itallap, szobaszervizlap kínálatának meghatározása, folyamatos kontrollja
  • Felszolgálok munkájának felügyelete, beosztás készítése, folyamatos tréning biztosítása
  • Munkaerő toborzással, felvétellel kapcsolatos teendők ellátása
  • Árurendelések, leltározás menedzsmentje

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • Legalább egy idegen nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Hostware ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes munkabér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szállás biztosítása igény esetén

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail-címre várjuk.