Éttermi menedzser, Budapest V. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 28. 12:00

Belvárosi prémium kategóriás szállodánkba keressük az új kollégánkat.

Főbb feladatok:
• Nagy létszámú személyzet koordinációja az üzletmenetnek megfelelően, pozitív légkör megteremtése
• Készletmozgatások, adminisztrációk folyamatos és szigorú ellenőrzése
• Folyamatos jelenlét a szervizben, intenzív vendégkapcsolat-tartás és a kiszolgálás monitorozása
• Rendezvények lebonyolításában aktív részvétel

Elvárások:
• Szállodai F&B-területen szerzett sokrétű tapasztalat 4-5*-os hotelekben
• Külföldi munkatapasztalat (vagy nemzetközi láncnál szerzett)
• Pozitív attitűd
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete
• Kiemelkedő vendégközpontú gondolkodás
• Tulajdonosi szemlélet
• Kellő rugalmasság a munkaidő-beosztás terén, terhelhetőség
• Magabiztos, üzletorientált és innovatív személyiség

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes fizetési feltételek
• Napi egyszeri meleg étkezés
• Szakmai támogatás
• Modern technikai felszerelés

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz