Éttermi segédmunkás, Hotel Hungaria City Center

Forrás: turizmus.com

 2017. március 10. 16:36

Központi elhelyezkedés, szakmai fejlődés - csatlakozz a Hotel Hungaria City Center**** csapatához!

ÉTTERMI SEGÉDMUNKÁS

A legfontosabb feladatok:
 Edények, tálak mosogatása
 Konyha eszközök tisztítása

Elvárásaink:
 Precíz munkavégzés
 Megbízhatóság

Előnyt jelent:
 Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
2017. 03. hó 31. napig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Hegel Noémi - HR munkatárs

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(x)