Éttermiszoftver-értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2021. július 13. 08:00

Budapesti irodánkba éttermiszoftver-értékesítő szakembert keresünk.

Főbb feladatok:

  • Éttermi szoftver és hozzá kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása Magyarország területén
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, további igények feltárása egyéb megoldásokra
  • Területre vonatkozó tervezés, fejlesztés, időszakos kimutatások készítése a vezetőség felé
  • Ügyfélnél termékbemutatók, oktatások és fejlesztésre irányuló workshop megtartása
  • Ajánlatok készítése, munkafolyamatok koordinálása és menedzselése társosztályok támogatásával
  • Magas szintű ügyfél-elégedettség biztosítása

Elvárások:

  • Éttermi vezetői tapasztalat
  • Vagy éttermiszoftver-értékesítői tapasztalat
  • Vagy vendéglátóipar területén értékesítői tapasztalat, ügyfélkör
  • Ügyfélorientáltság
  • IT-megoldások iránti elkötelezettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Bármilyen éttermi szoftver átfogó ismerete
  • Német és/vagy román nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és jutalék + juttatási csomag
  • Rugalmasak vagyunk abban, hogy honnan látod el a munkát
  • Vállalati gépkocsit biztosítunk a munkádhoz, korlátlan belföldi használattal
  • Változatos munka egy dinamikusan fejlődő iparágban, ahol a Te fejlődésed számunkra nagyon fontos, ehhez számos szakmai képzésen való részvételt biztosítunk

Munkaidő: rugalmas

Munkavégzés helye: országos

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz