Event Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. november 28. 16:00

A BDPST Hotel Zrt. - Szállodaüzemeltető cégünk központi irodája Groups & Event Sales Manager munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • A Botaniq Collection egységeiben saját szervezésű rendezvények és megnyitó események megszervezése és lebonyolításukban való segítség.
  • A Botaniq Turai Kastélyban a csoportok, események értékesítése, ajánlatok & szerződések készítése, esemény megszervezése, lebonyolítása majd utókövetése
  • Preferenciák, megvalósíthatósági kalkulációk és elvárások alapján rendezvény terv készítése
  • Prezentációk és időtervek készítése
  • Részletek leegyeztetése a központtal és a szállodákkal
  • Költségek bekérése, költségkalkulációk készítése
  • Ajánlatok bekérése
  • Rendezvénytervek és költségek jóváhagyatás
  • Kapcsolattartás a rendezvényen résztvevő partnerekkel
  • Együttműködő partnerek keresése és velük a kapcsolattartás
  • Rendezvénnyel kapcsolatos információk átadása a szállodáknak és a résztvevő feleknek
  • Rendezvényeken és az előkészületekben való aktív részvétel
  • Rendezvények utókövetése, kiértékelésében való segítség
  • Továbbá mindazon munkaköréhez tartozó feladat, amellyel a felettesei megbízzák

Elvárások:

  • Microsoft Office felhasználószintű kezelése
  • Magabiztos angol nyelvtudás (második idegen nyelv előny)
  • Minimum 3 éves rendezvényszervezői tapasztalat
  • Turisztikai és szállodai tapasztalat előnyt jelent
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
  • Barátságos, kedves, csapatjátékos személyiség
  • Jó adminisztrációs készség
  • Megbízhatóság, lojalitás és diszkréció
  • Nagy fokú figyelmesség és precizitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Önálló, igényes és szervezett munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Érdekes és változatos feladatok
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Tanulási lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Gépjármű biztosítása

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: