Executive Chef - Haris Park

Forrás: turizmus.com

 2022. január 03. 10:10

A Haris Park étterem és rendezvényközpont kulináris vezetőjét keresi, február 15-i kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • 80 fős à la carte étterem (Bobo Restaurant) és 200 fős rendezvényközpont konyhai vezetése (összesen kb. 20 konyhai alkalmazottal) - magas színvonalú, de közérthető stílusban
  • Kreatív folyamatok magabiztos irányítása, vezetőséggel együttműködésben
  • Gazdálkodási feladatok alapos ellátása (beszállítók versenyeztetése, készletgazdálkodás)
  • Létszámgazdálkodás, kollégák képzése
  • Munka- és élelmiszer-biztonsági előírások betart(at)ása

Elvárások:

  • Legalább 5 év chef tapasztalat
  • Excel használata
  • Vezetői rátermettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 5 csillagos szállodai és/vagy nemzetközi múlt
  • À la carte + catering együttes vezetésével korábbi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés teljesítmény alapú bónusszal
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Napi 1 étkezés
  • Modern, új gépesítésű konyha, rengeteg előkészítővel és hűtővel
  • Fiatal, de már bizonyított csapat várja vezetőjét
  • Parkolóhely

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV