F&B Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 05. 08:00

Főbb feladatok:

  • A szálloda éttermének teljes körű vezetése és gazdaságos üzemeltetése
  • A személyzet munkájának irányítása és proaktív közreműködés a napi munkában
  • A beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás, árurendelés és önálló gazdálkodás

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú vendéglátóipari végzettség
  • Jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség
  • Német vagy angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Bőséges és színvonalas főétkezés
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Munkaidő: heti 40 óra - kötetlen

Munkavégzés helye: Gotthard Therme Hotel & Conference - Szentgotthárd

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz