Felszolgáló, Tarcal

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 07. 15:31

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég, kelet-magyarországi ötcsillagos szálloda éttermébe azonnali kezdési lehetőséggel keresünk FELSZOLGÁLÓ munkatársakat.

FŐBB FELADATOK:

•             Étel, Ital, Bor, Koktél ismeret

•             Étel, ital felszolgálás

•             Számlázás (Szállodai Softver ismerete)

•             Vendégcentrikusság

•             A la Carte értékesítés

•             Rendezvények, kávészünetek beállítása, bonyolítása

•             Önálló munkavégzés

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

•             Középfokú szakképesítés

•             Szállodában szerzett éttermi-szállodai tapasztalat

•             Pontos, precíz munkavégzés

•             Kreativitás

•             Megbízhatóság, rugalmasság

•             Angolnyelv-tudás

AMIT KÍNÁLUNK:

•             Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben

•             Főállású munkaviszony

•             Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés

•             Fejlődési lehetőség

•             Barátságos légkör

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

•             Azonnal

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

•             Tarcal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy, szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a lenti e-mail-címre várjuk:

Tapodi Attila Szállodaigazgató

(X)