Food & Beverage Manager-Étterem Vezető állás lehetőség

Forrás: turizmus.com

 2018. szeptember 14. 10:03

AMI A FELADATAIHOZ TARTOZNAK:

  • a vendéglátó egységek napi gazdaságos működésének biztosítása.
  • szakmailag, emberileg koordinálni, a reggeli, a la carte, vacsora, és rendezvények feladatait, értékesítési területenként (étterem, bár, bankett)
  • beosztás, munkaerő gazdálkodás, áru rendelés szervezése
  • folyamatos f&b tréningek, képzések biztosítása a kollégák részére
  • szállodai szoftver áruforgalmi rendszerének használata, havi leltározás pontos betartása
  • a részlegre vonatkozó éves szinten történő üzleti terv kidolgozása.
  • operatív rugalmas együttműködés a vendégekkel, beosztottakkal, vezetőkkel, részlegekkel, managementtel
  • f&b terület folyamatos hr. feladatainak napi szinten történő tartása, szervezése
  • itallap, étlap ,bárétlap, báritallap bankett menü szezonális frissítése, folyamatos promóciók szervezése
  • az üzleti tervben meghatározott bevételi számok napi monitorozása.
  • a szervízben történő aktív részvétel
  • minőségi vendég kiszolgálás
  • az f&b területet érintő adminisztratív feladatok elvégzése
  • az üzleti tervben meghatározott beszerzések bonyolítása, (selejtek regisztrálása) beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • sztenderdek kialakítása, betartatása

ELŐNYÖK AZ ELVÁRÁSHOZ:

  • tapasztalat, vezetői gyakorlat
  • szállodai szoftver felhasználói szintű ismerete
  • kreativitás, önálló munkavégzés
  • csapatszellem, fejlődni akarás
  • trendek, gasztronómiai ismeretek
  • jó kommunikációs készség, erős vezetői kompetencia
  • vendég centrikusság, megbízhatóság

HA MÉG EZZEL IS RENDELKEZIK:

  • munkakörhöz kapcsolódó szakirányú szakmai képzettség
  • angol és/vagy német nyelv társalgási szint ismerete előny

AMIRE LEHETŐSÉG VAN:

  • főállású munkaviszony
  • fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • motivált csapat, modern vállalati légkör
  • versenyképes fizetés

AHOL MINDEZT HASZNOSÍTHATJA:

  • Étterem, Szálloda

LEHETSÉGES MUNKAKEZDÉS

  • Interjút követően megegyezés szerint (akár azonnal is)

MEGLÉVŐ TAPASZTALAT:
  • fontos az aktivitás , a rugalmasság, és a flexibilitás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

(X)