General Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. január 24. 08:00

Belvárosi, magas minőségű à la carte étterem munkatársat keres General Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A konyha és pálya csapatával együttműködve vendégeinket a legkiválóbb kiszolgálásban részesíteni az éttermi szerviz során
  • Üzletvezetői teendők ellátása
  • Kapcsolattartás/panaszkezelés/a vendégekkel
  • Kontrollált készlet- és munkaerő-gazdálkodás folytatása
  • Hozzájárulás az étterem gazdaságos működtetéséhez, javaslatok megfogalmazása
  • Az étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők
  • Az új kollégák betanítása és folyamatos képzése
  • Szerviz gördülékeny lebonyolítása, felügyelete

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves, fine dining étteremben szerzett tapasztalat
  • Széles körű nemzetközi ital- és borismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vendégközpontú gondolkodás, udvariasság és kedvesség jellemez
  • Megbízhatóság
  • Nyomás alatt jól teljesítesz
  • Strukturált, szervezett és támogató vagy
  • Odafigyelsz csapatodra, gondoskodsz róluk, motiválod őket

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkaviszony
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés, 8 órás munkaviszony
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz