Hideg- és melegkonyhai szakács

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 01. 08:00

A hévízi Hotel Carbona Zrt. munkatársakat keres hideg- és melegkonyhai szakács munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Tevékenységét a chef és helyettese irányítása, és ellenőrzése mellett végzi
  • Az ételek magas színvonalon történő elkészítése, tálalása
  • Rendezvények esetén tálalásban, büféasztalok felkészítésében való közreműködés
  • Frissensültek, à la minute készült ételek előírás szerinti elkészítése
  • Személyzeti étkezés elkészítése, adagolása
  • Részt vesz a reggelivel kapcsolatos előkészületekben, gondoskodik a zavarmentes utánpótlásról
  • A fel nem használt ételféleségek szakszerű kezelése
  • A konyhai gépek, eszközök szakszerű használata, és megóvása
  • Részt vesz az áruféleségek szakszerű betárolásában

Elvárások:

  • Szakács szakmunkás bizonyítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol/német társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes melegétkeztetés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
  • Távolról történő munkába járás esetén költségtérítés
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket

Munkaidő: 12 órás

Munkavégzés helye: 8380 Hévíz, Attila utca 1.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz