In-Room Dining Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. június 23. 14:21

A The Ritz-Carlton, Budapest legfőbb küldetése, hogy valódi gondoskodást és kényelmet nyújtson vendégeinek, amelyet személyre szabott szolgáltatás nyújtásával érünk el. A The Ritz-Carlton cégcsoport olyan érdeklődők jelentkezését várja, akiknek szenvedélye a vendéglátás, és megtesznek mindent azért, hogy felejthetetlen élményeket nyújtsanak vendégeink számára.

Főbb feladatok:

  • Az In-Room Dining (Szobaszerviz) és Minibár részleg vezetése
  • In-Room Dining (Szobaszerviz) és Minibár csapat irányítása, betanítása, motiválása
  • Beosztások írása
  • Rendelések lebonyolítása
  • Adott esetben az operációban való részvétel: vendégrendelések felvétele, rendelések kézbesítése a vendégszobákba, bekészítések a kiemelt vendégek szobájába
  • Adminisztratív feladatok
  • Szoros együttműködés a szálloda Recepció és Vendégkapcsolati részlegeivel
  • Angol nyelv mindennapi használata írásban és szóban

Elvárások:

  • Önállóság
  • Csapatjátékosság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szobaszervizben szerzett tapasztalat előny
  • Szállodai szakmai tapasztalat előny
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • BKK-bérlet biztosítási próbaidő lejárta után
  • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség a szállodán belül
  • Marriott szállodaláncon belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Marriott szállodaláncon belüli dolgozói kedvezmények