Junior Sous Chef/Senior Chef de Partie

Forrás: turizmus.com

 2022. június 08. 16:30

A nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Aquincum Hotelbe keressük új Junior Sous Chef/Senior Chef de Partie munkatársunkat.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A konyhafőnök távollétében átveszed teljeskörűen a feladatait
  • Folyamatosan figyelemmel kíséred, irányítod és ellenőrzöd a beosztott munkatársak tevékenységét
  • Üzemelés alatt biztosítod a hatékony együttműködést a további részlegek vezetőivel
  • Folyamatosan figyelemmel kíséred az ételek minőségét, a tálalás szakszerűségét és mennyiségét
  • Gondoskodsz a receptúrák és a kalkuláció mindenkori betartásáról és betartatásáról
  • Tevékenyen részt veszel a leltár felvételeken
  • Betartod és betartatod a termelésre vonatkozó technológiai előírásokat, valamint a tárolásra és készentartásra vonatkozó HACCP, ÁNTSZ egészségügyi szabályokat.

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Szakirányú végzettséggel
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalattal
  • Szakmai igényességgel és kreativitással

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Bejelentett, hosszútávú lehetőséget biztosítunk számodra
  • Fizetett műszakpótlék és túlóra térítés
  • Szervízdíj térítése
  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk
  • Támogatjuk a munkába járásodat
  • Térítésmentes spa- és fitneszterem-használat
  • Ingyenesen használhatod a dolgozói parkolónkat
  • Kellemes munkakörnyezet, barátságos csapat vár Rád

Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk már 30 éve, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat.

****Aquincum, több van bennünk.****

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.