Konyhafőnök

Forrás: turizmus.com

 2020. június 09. 10:00

Tiszaújvárosban épülő új, négycsillagos szálloda keres releváns környezetben szerzett tapasztalattal, vezetői gyakorlattal bíró, motivált és dinamikus szakembert.

Főbb feladatok:

  • A konyhai dolgozók kiválasztása, munkájának összehangolása, személyzeti létszám optimalizálása a forgalomhoz igazodva
  • Reggeli, bankett, à la carte menük összeállítása, receptek elkészítése, személyzet betanítása
  • Raktárkészletek és a rendelések felügyelete, az üzemeléshez a megfelelő beszállítók kiválasztásába, felkutatása
  • A napi termelés irányítása, az ételek minőségének biztosítása
  • Tulajdonosi szemlélet a konyhában, a gazdaságosság optimalizálása, szigorú nyersanyag-felhasználási kontroll
  • HACCP-, tűzrendészeti, balesetbiztonsági szabályok betartatása, dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább 4 éves konyhafőnöki munkatapasztalat négycsillagos szállodai vagy minőségi étterem konyhai környezetben
  • Gasztronómiai trendek, a modern konyha alapanyagainak ismerete és biztos használata
  • Kiemelkedő vezetői és folyamatirányítási képesség
  • Szakmai referenciák
  • Jó kommunikációs képességek
  • Elhivatott munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, főállású munkaviszonyban
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Tiszaújváros