Konyhafőnök állás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 05. 13:23

Konyhafőnök állás nagy forgalmú budapesti önkiszolgáló étteremben

Budapesti önkiszolgáló éttermünkbe keressük munkájára igényes, vendégközpontú, a szakmai fejlődés iránti igénnyel és képességgel és 3-5 év gyakorlattal rendelkező leendő kollégánkat konyhafőnök pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
A konyhai személyzet irányítása
- Az étterem kínálatának folyamatos fejlesztése
- A menüsorok és az étlap kialakítása az étterem vezetősegítségével
- Szoros együttműködés az étteremvezetővel
- A konyha gazdaságos üzemeltetése, kalkulációk, árurendelés kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Szakács végzettség
- Pontos és precíz munkavégzés
- Megbízhatóság, kreativitás és terhelhetőség
- Vendégközpontú, barátságos, közvetlen személyiség

Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat motivációs levél kíséretében az alábbi e-mail címre várjuk:

A tárgyban kérlek, tüntesd fel: konyhafőnök

(X)