Konyhafőnök, Babérliget Kúria

Forrás: turizmus.com

 2017. október 24. 11:55

Polányban található kúriánkba keressük munkájához igényes, vendégközpontú, a szakmai fejlődés iránti igénnyel és képességgel rendelkező leendő kollégánkat.

Magyarország egyik legsokoldalúbb és legkülönlegesebb, folyamatosan fejlődő kúriája keresielhivatott konyhafőnökét; ha mindened a gasztronómia, szinte otthonodnak tekinted a konyhát,imádod a pörgést, a változatosságot és az esküvők, rendezvények világát, ráadásul a nehézhelyzetektől sem riadsz vissza, jelentkezz hozzánk Séfnek.

Főbb feladatok, munkák:
- A konyhai személyzet irányítása
- Babérliget gasztronómiájának folyamatos fejlesztése
- A menüsorok és az étlap kialakítása az étteremvezető és a gasztronómiai vezető segítségével
- Szoros együttműködés az étteremvezetővel és a sales kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Rendezvény vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat
- Szállodai és/vagy éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat
- Szakács végzettség
- Pontos és precíz munkavégzés
- Megbízhatóság, kreativitás és terhelhetőség
- Vendégközpontú, barátságos, közvetlen személyiség
- Jogosítvány
- Angol nyelvtudás

Előny:
- Szeretsz a kertben tevékenykedni, szereted a friss alapanyagokat, a saját, kerti zöldségeket, fűszereket és nem riadsz vissza attól sem, hogy ha úgy adódik, hogy le kell szedni a gyümölcsöt a fáról.

Amit kínálunk:
- Barátságos, családias munkahelyi környezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség
- Igény esetén szálláslehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címrevárjuk:

A tárgyban kérlek, tüntesd fel: konyhafőnök

(x)