Konyhafőnök, Pest megye

Forrás: turizmus.com

 2017. január 18. 16:55

Pest megyei, 4*-os szálloda Konyhafőnököt keres.

Főbb feladatok:
- A szálloda vendéglátó termelőmunkájának közvetlen irányítása, megszervezése, ellenőrzése valamint a szálloda társrészlegeivel történő folyamatos és szoros együttműködés koordinálása.

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Mestervizsga
- Minimum 4*-os szállodában eltöltött, minimum 5 év vezetői tapasztalat
- A vállalat értékesítési stratégiájához, partnerköréhez, valamint a mindenkori igényekhez jól igazodó, egyenletesen jó minőségű termékkínálat biztosítása az anyaggazdálkodás szempontjai, valamint a vonatkozó higiéniai előírások folyamatos betartása mellett
- Hatékony munkaerőgazdálkodás
- Menüsorok, étlapok elkészítése, aktív részvétel a rendezvénykínálat kialakításában
- Árurendelés, készletgazdálkodás
- beszállítók folyamatos versenyeztetése
- Rendezvények és a ’la carte vendégek színvonalas kiszolgálása
- Felülvizsgálja, és folyamatosan karbantartja a receptúra-állományt, előírja és folyamatosan ellenőrzi az ételkészítés technológiáját
- Naprakészen tájékozott a gasztronómia területét érintő kérdésekben
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Fizikai és mentális terhelhetőség, önállóság
- Vendégorientált hozzáállás
- Angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség

Előny:
- Német nyelvtudás
- Sporttáplálkozás ismerete

Kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- jól felszerelt konyha, modern konyhatechnológiai berendezésekkel
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

(x)