Konyhai és kiszolgáló személyzet - Reggeliztetés/vacsoráztatás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 15. 17:30

Főbb feladatok:
• Büféasztal előkészítése, illetve annak folyamatos töltése a reggeli, illetve vacsora ideje alatt a kínálatban szereplő ételekkel, italokkal
• Egyszerű hidegtálak, saláták készítése, a vendégek informálása azok összetételéről, illetve összetevőiről
• Kávé, tea, illetve egyéb italok készítése a vendégek részére
• Vendégek üdvözlése, regisztrálása, informálása
• Tisztaság folyamatos fenntartása az előírásoknak megfelelően
• Élelmiszer-, illetve italrendelések leadása, a kiszállított áru átvétele, leellenőrzése, a raktárkészlet folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:
• szeretsz emberekkel foglalkozni
• csapatjátékos vagy és szívesen segítesz a kollégáidnak
• hatékonyan és szervezetten végzed a rád bízott feladatokat
• változatos munkakörnyezetre vágysz és hajlandó vagy hétvégi, kora reggeli, késő esti, illetve ünnepnapokon történő munkavégzésre is
• beszélsz angolul
• már rendelkezel szállodaipari vagy vendéglátóipari tapasztalattal, de ha nem, az sem gond, itt mindenre megtanítunk!

Amit kínálunk:
• versenyképes juttatási csomag
• extra szabadnap minden Meiningernél eltöltött év után, céges jubileumok
• ingyenes éjszakák a Meininger szállodákban, kedvezményes árak családtagok és barátok részére
• céges rendezvények, csapatépítő összejövetelek, M-Day
• fejlődési és előrelépési lehetőség egy nemzetközileg növekvő vállalat részeként

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz