Konyhai kisegítő (Reggeliztetés/vacsoráztatás)

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 28. 18:45

Főbb feladatok:

  • Büféasztal előkészítése
  • Egyszerű hidegtálak, saláták készítése
  • Kávé, tea, illetve egyéb italok készítése a vendégek részére
  • Vendégek üdvözlése, regisztrálása, informálása
  • Tisztaság folyamatos fenntartása az előírásoknak megfelelően
  • Élelmiszer-, illetve italrendelések leadása, a kiszállított áru átvétele

Téged keresünk, ha

  • szeretsz emberekkel foglalkozni,
  • csapatjátékos vagy,
  • hatékonyan és szervezetten végzed a rád bízott feladatokat,
  • változatos munkakörnyezetre vágysz, és hajlandó vagy hétvégi, kora reggeli, késő esti, illetve ünnepnapokon történő munkavégzésre is,
  • már rendelkezel szállodaipari tapasztalattal, de ha nem, az sem gond, itt mindenre megtanítunk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Extra szabadnap minden Meiningernél eltöltött év után, céges jubileumok
  • Csapatépítő összejövetelek
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy nemzetközileg növekvő vállalat részeként

Munkaidő: Full Time

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület