Marketing Manager - Gerbeaud Ház

Forrás: turizmus.com

 2021. május 10. 10:00

A Gerbeaud Csoport MARKETING MANAGERt keres a Gerbeaud, Onyx és Émile vendéglátóegységek online és offline marketingfeladatainak elvégzésére.

Téged keresünk, ha csillog a szemedben a tanulási vágy, érdekel a gasztronómia világa, és rugalmasan kezeled a vendéglátással járó mindennapi kihívásokat, valamint készen állsz arra, hogy az újrarendeződő világban ikonikus brandjeink szárnyalni tudjanak.

Főbb feladatok:

  • Social média felületek kezelése
  • Kimutatások, elemzések készítése
  • Napi szintű adminisztráció
  • Contentgyártás, szövegírás
  • Alvállalkozókkal való együttműködés
  • Rendezvények szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Min. 1-3 év marketing és social media területén szerzett tapasztalat
  • Vendégközpontú, nyitott és pozitív személyiség
  • Jó kommunikációs készség, naprakész kommunikációs trendismeret
  • Tökéletes helyesírás, jó fogalmazókészség
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
  • Minőségtudatos, proaktív, tulajdonosi szemlélet
  • Angol nyelvű szövegírás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Jártas vagy fizetett social media kampányok kezelésben
  • Wordpress, squarespace, Canva felhasználói szintű ismerete
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Sokszínű feladat
  • Fantasztikus csapat
  • Mennyei kávé és személyzeti ebéd
  • Home Office lehetőség
  • B2C eseményeken való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, Gerbeaud Ház

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz
  • Írd le max. 1000 karakterben, hogy mit változtatnál a Gerbeaud Facebook hírfolyamán
  • Válassz ki 3 posztot Émile Instagram oldaláról, és írj mellé egy-egy saját verziót, ami szerinted jobban hangzana
  • Bérigényeid megjelölése (kezdő és fél év múlva)