Meeting & Event Sales koordinátor

Forrás: turizmus.com

 2019. december 17. 17:20

Hotel Hungaria City Center & Danubius Hotel Arena MEETING & EVENT SALES KOORDINÁTORT keres - Központi elhelyezkedés, klasszikus szállodák, hagyományos értékek, szakmai fejlődés neves szakemberek vezetésével – csatlakozz a Hotel Hungaria City Center**** & Danubius Hotel Arena**** sales csapatához!

Főbb feladatok:

  • Konferenciák, rendezvények lebonyolításának előkészítése a szerződéskötést követően
  • Az ügyféligények egyeztetése; aktív kommunikáció a szálloda operatív részlegeivel
  • A rendezvényt megelőzően és annak során folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel és a szálloda részlegeivel; a rendezvény utókövetése
  • A rendelésállomány, illetve az egyes rendezvények részleteinek adminisztrációja

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (idegenforgalom, vendéglátás)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (második idegen nyelv ismerete előny)
  • Számítógépes ismeretek (Opera ismerete előnyt jelent)
  • Nyitott, vendégközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzési és problémamegoldó képesség, szervezési készség
  • Multitasking képessége, jó teherbíró képesség
  • Pontosság, precizitás, szervezettség
  • Empátia, elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
  • Az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok)
  • Cafeteriát
  • Kedvezményes üdülést, lakásépítési támogatást
  • Ingyenes munkahelyi étkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Danubius Zrt. - Hotel Hungaria City Center és Hotel Aréna

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet 2020. január 12-ig az alábbi e-mail címre várjuk:

Krekács Tímea – HR-munkatárs