Megújuló Araz Étterem-Bisztrónkba Pultos és À la carte felszolgáló kollégákat keresünk!

Forrás: turizmus.com

 2022. június 17. 20:01

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása szálloda területén található étteremben
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése, asztalok megterítése, díszítése
  • Koktélok, kávé és egyéb italok készítése
  • Használatban levő gépi berendezések kezelése
  • Asztalok lerámolása, újraterítése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves szállodai, éttermi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Versenyképes bérezés, pótlékok és szervizdíj
  • Napi étkezés
  • Partnerszállodai kedvezmények
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: erzsébetvárosi Continental Hotel Budapest

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a betöltendő pozíció megnevezését, illetve a saját nevét.