Membership Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. március 17. 14:00

A BOTANIQ Budai Klub, az ország első private members’ clubja keresi Membership Manager munkatársait. A BDPST Group idén debütáló új egysége Svábhegy szívében, egyedülálló koncepció alapján kínál teret a sportolni, pihenni és kikapcsolódni vágyóknak.

Főbb feladatok:

  • A vendégek toborzásával kapcsolatos információk csoportosítása és prezentálása a tulajdonosok felé
  • Rövid és hosszú távú tervek kidolgozása a tagsággal kapcsolatos célok elérése érdekében
  • Felügyeli és kezeli az összes tagsági adatot és nyomon követi
  • A klubtagokkal való aktív részvétel és az egyedi igények feltérképezése
  • A programokkal, szolgáltatásokkal és tapasztalatokkal kapcsolatos visszajelzési folyamatok kidolgozása és kezelése
  • A tagok toborzásával kapcsolatos folyamatok irányítása
  • Olyan programokat valósítson meg, amelyek ösztönzik a klub taglétszámának növekedését.
  • Ajánljon és fejlesszen ki új üzleti lehetőségeket, hogy növelje a klub tagságát, javítsa a klub bevételét
  • Kutasson fel piaci trendeket a tagsági klubokra vonatkozóan, és dolgozzon ki új üzleti stratégiákat
  • A klub által kínált meglévő szolgáltatások támogatása és fejlesztése

Elvárások:

  • Angol nyelv folyékony használata
  • Diszkréció & Lojalitás
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Kreatív feladatok
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz