Mindig is érdekelt az esküvők világa? Rajongsz a gasztronómiáért? Szereted az újdonságokat? Dolgozz velünk!

Forrás: turizmus.com

 2021. október 08. 11:53

A 24 éves múlttal rendelkező Waldorf Gastro & More cégcsoport Wedding részlegére keressük leendő, tapasztalt értékesítési kollégánkat.

Kiemelt feladatok:

  • Közreműködés a catering szolgáltatás és helyszínek értékesítésében
  • Közreműködés a termékfejlesztésben
  • Ajánlatok előkészítése a catering igazgató és a séf segítségével
  • Esküvőkön való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a már meglévő szakmai partnerekkel
  • Aktív közreműködés a marketingkommunikációs feladatokban

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítés (éttermi vendéglátás, catering, rendezvények) területén,
  • szenvedélyed a gasztronómia, és nem ismeretlenek számodra a konfitálás és szuvidálás fogalmak sem,
  • önállóan és csapatban egyaránt szeretsz és tudsz dolgozni,
  • kedvesen és mégis határozottan kommunikálsz, jellemző rád a vendégcentrikus és rugalmas hozzáállás,
  • kreatívan és nyitottan állsz az új kihívások, feladatok elé,
  • pozitív gondolkodású és kedves személyiségnek tartod magad.

Mindenképpen előny, ha:

  • rendelkezel esküvőszervezői tapasztalattal (vagy tanulmányok),
  • beszélsz angolul,
  • rendelkezel saját autóval.

Amit cserébe kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat a motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: