Mosogató, Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. szeptember 22. 13:16

Várunk téged Budapest legegyedibb kialakítású szállodájába, dolgozz a Hotel Budapestben!

A Hotel Budapest teljes munkaidős MOSOGATÓ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
 Fehér és fekete mosogatás
 Tisztaság fenntartása a munkaterületen

Elvárásaink:
 Terhelhetőség, erős munkabírás
 Megbízhatóság
 Alapos, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:
 Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
 Terhelhetőség

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalatiprogramokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes önéletrajzzalaz alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Nagymarosi Andrea – HR munkatárs
Tel.: 06-1/889- 4273

(x)