Nyitott pozíciók a Thermal Hotel Visegrádban: Sous Chef és Részlegvezető szakács

Forrás: turizmus.com

 2021. október 29. 12:00

Főbb feladatok:

Sous Chef
Az Excutive Chef munkájának támogatása:

  • a szálloda konyha és cukrászat részlegének kifogástalan operatív működtetése és koordinálása, a színvonalas munkavégzés biztosítása
  • minőségi ételek készítése, az étlapok és menük megírása a szálloda összes vendéglátó egysége részére
  • a területen felmerülő költségekkel gazdálkodás, a tervszámok betartása

A Chef távollétében:

  • a beszerzések időbeni ütemezése
  • a humán erőforrással való tervezés és gazdálkodás, a konyha területén dolgozók munkabeosztásának és a szabadságok ütemezésének elkészítése
  • felelősséggel tartozik beosztottaiért, adott stratégiák, célok teljesítéséért, szakmai irányelvek maradéktalan betartásáért.

Részlegvezető szakács:

  • A Chef munkájának támogatása a rábízott csoport irányításával

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Utazási hozzájárulás
  • Nívós, stabil munkahely, fiatalos csapattal

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz