Pincér, Danubius Hotel Hélia

Forrás: turizmus.com

 2017. november 15. 11:45

Légy része a Danubius Hotel Helia csapatának, és dolgozz dunai panorámás szállodánkban!

Danubius Hotel Hélia teljes munkaidős pincér munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
- A szálloda éttermi vezetőinek irányítása mellett reggeliztetés, a’lacarte felszolgálás és a rendezvényeken való aktív részvétel.
- Számlázás, vendégszámlák kezelése.

Elvárásaink:
- minimum szakirányú végzettség
- ambiciózus személyiség, magas fokú motiváltság, nyitottság
- magabiztos, határozott fellépés
- rugalmasság, pontosság, fegyelem
- jó kommunikációs készség
- angol nyelv ismerete

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
- Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
- Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
- Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
- Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
-Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
- Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
- Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
2017. november 30-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Krekács Tímea – HR munkatárs

(x)