Pozíciók a Sofitel Budapest Chain Bridge Reservation területén

Forrás: turizmus.com

 2020. február 03. 12:00

A Sofitel Budapest Chain Bridge hotel csapata Reservation Manager és Reservation Agent pozíciókra keres munkatársakat.

Főbb feladatok:

Reservation Agent pozíció:

  • A szállodába érkező szobafoglalások regisztrálása
  • Megrendelések visszaigazolása
  • Árajánlatok kiküldése
  • A rendelésállomány naprakészen tartása

Reservation manager pozíció:

  • A csapat irányítása, motiválása
  • A foglaltság optimalizálása
  • Figyelmet fordít a szobafoglalási sztenderdek maradéktalan betartására és betartatására
  • Felelős az Opera rendszerben rögzített adatokért

Elvárások:

  • Vendégközpontú, belső motivációval rendelkezik a magas szintű munkavégzés érdekében
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Pontos, igényes munkájára
  • Angol nyelvtudás
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • 4 vagy 5 csillagos szállodában, illetve hajón szerzett gyakorlat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv(ek) ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős bejelentett munka
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarországi és nemzetközi fejlődési és karrier lehetőség
  • Tréning programok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Dolgozói kedvezmények és programok
  • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, Széchenyi tér 2.

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz jelentkezz hozzánk angol és magyar nyelvű önéletrajzod elküldésével!