Purchasing & Cost Control Manager, Gundel Étterem

Forrás: turizmus.com

 2020. március 02. 12:01

A Gundel Étterem Purchasing & Cost Control Manager munkatársat keres.

Feladatok:

  • 3 fős csapat munkájának irányítása
  • Színvonalas precíz munkavégzés a Gundel Étterem hírnevének megfelelően
  • A Gundel Étterem szakmai, minőségi és gazdasági elvárásainak betartása
  • A HACCP általános ismerete
  • Élelmiszerek, nyersanyagok, késztermékek, italok, segédanyagok, berendezések, fogyó és forgóeszközök beszerzése, megrendelése.
  • Éves CAPEX lista elkészítése
  • Beérkező igények összegzése, információszerzés a követelményekről, készletekről
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, tenderkiírások, ajánlatok áttekintése
  • Új termékek, új beszerzési források felkutatása, bevezetése
  • Raktárkészletek leltározása
  • Árajánlatok bekérése, beszállítók versenyeztetése
  • Kereskedelmi rendezvények látogatása

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség pénzügyi területen
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Turizmus-vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • Határozott, agilis, jó kommunikációs képességekkel rendelkező személyiség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Mit ajánlunk munkatársainknak?

  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Kiszámítható munkaidő-beosztás
  • Ingyenes étkezés
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Jelentkezni magyar/angol nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet:

Mayer Réka – HR Generalista
reka.mayer@gundel.hu

LÁTOGASS EL A GUNDEL KARRIER OLDALÁRA IS!