Recepciós, büfés, Mogyoród

Forrás: turizmus.com

 2019. október 30. 10:00

Vezetéstechnikai Centrumba keressük recepciós, büfés munkatársunkat! Ha szívesen beszélgetsz emberekkel, szereted a nyüzsgést, de kiszakadnál a nagyvárosból, akkor lehet, hogy te vagy a megfelelő recepciós számunkra.

Főbb feladatok:

  • Csoportok fogadása
  • Recepciós és adminisztratív feladatok ellátása
  • Büfé működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása és kiszolgálás
  • Pénztárkezelés
  • Részvételi jegyek értékesítése

Elvárások:

  • Ügyfélközpontú, megbízható és pontos munkavégzés
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség, konfliktuskezelési képesség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Vidám, nyitott személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:
Vendéglátóipar végzettség előny.

Amit kínálunk:

  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Saját laptop, telefon
  • Együttműködő csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:
Heti 40 óra, esetenként hétvégi munkavégzés

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz és motivációs levél