Reggeliztető felszolgáló

Forrás: turizmus.com

 2022. március 21. 15:10

A The Ritz-Carlton, Budapest legfőbb küldetése, hogy valódi gondoskodást és kényelmet nyújtson vendégeinek, melyet személyre szabott szolgáltatás nyújtásával érünk el. A The Ritz-Carlton cégcsoport olyan érdeklődők jelentkezését várja, akiknek szenvedélye a vendéglátás és megtesznek mindent azért, hogy felejthetetlen élményeket nyújtsanak vendégeink számára. Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához és legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának!

Főbb feladatok:

  • Reggeliztetésben való felszolgálás
  • À la Carte ebédeltetésben való felszolgálás
  • Asztalok leszedése és megterítése
  • Rendelések felvétele
  • Vendégekkel való kommunikáció a Ritz-Carlton sztenderdek szerint
  • A reggeliztető műszak ideje 06:00-tól 14:30-ig tart

Elvárások:

  • 1-3 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Nyitottság és kapcsolatteremtés
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és ki nem mondott igényeire

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • Szervizdíjban való részesedés
  • BKK-bérlet próbaidő lejárta után
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Marriott cégen belüli transzferálási lehetőség
  • Marriott cégen belüli dolgozói kedvezmények

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz