Reggeliztető szakács, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. március 22. 14:45

Az art’otel budapest REGGELIZTETŐ SZAKÁCSOT keres teljes vagy részmunkaidőben,  hogy F&B csapatunk tagjaként inspirálja vendégeinket!

Fő feladatok
Az Executive Chef közvetlen irányítása alatt:
• a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása hideg-meleg ételek készítése, tárolása, adagolása, tálalása
• tanulók, kisegítő személyzet munkájának irányítása, összehangolása
• HACCP ismerete, alkalmazása

Akit keresünk
• középfokú szakképesítés /szakács szakképzettség
• precíz, önálló munkavégzés
• szakmai elhivatottság és vendég-orientált hozzáállás
• kreativitás, jó szervezőkészség
• rugalmasság, terhelhetőség
• megbízhatóság, pozitív szemlélet
• angol nyelvismeret és szállodai szakmai tapasztalat előnyt jelent
• nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Az art’otel budapest
Az art’otel budapest egy négy csillagos design szálloda, mely Budapest központjában, közvetlenül a Duna partján helyezkedik el. Donald Sultan művész 700 műalkotása díszíti ezt a csodálatos panorámával rendelkező szállodát.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk:

(x)