Rendezvényszervező

Forrás: turizmus.com

 2022. május 08. 11:11

Magyarország egyik vezető, rendezvényszervezésben, catering szolgáltatásban 25 éve sikeresen működő cége, a Csillagkert Rendezvényközpont RENDEZVÉNYSZERVEZŐ munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Kreatív koncepciók összeállítása és prezentálása
  • Ajánlatok és költségkalkulációk elkészítése
  • Ügyfelekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, szerződések előkészítése
  • Rendezvények teljes körű szervezése és lebonyolítása
  • Rendezvényekhez kapcsolódó utómunkák

Elvárások:

  • Felsőfokú (lehetőleg szakirányú) végzettség
  • Minimum 1 év releváns rendezvényszervezői/helyszín-értékesítési tapasztalat
  • Ambíció, proaktivitás, kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvánnyal, gépjármű
  • Felhasználói szintű Office

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, jutalék
  • Rugalmas munkavégzés térben és időben, napi 8 órában
  • Céges laptop és telefon
  • Stabil, megbízható munkahely, ingyenes parkolással
  • Céges kedvezmények az Eventrend egységekben

Munkaidő: rugalmas

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, a tárgy: Csillagkert rendezvényszervező