Rendezvényszervező - Akadémia Klub

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 27. 12:45

Az Eventrend Group által üzemeltetett Akadémia Klub RENDEZVÉNYSZERVEZŐ kollégát keres. Ha hosszú távra tervezel, és változatos kihívásokat ígérő munkát szeretnél egy stabil, megbízható hátterű cégcsoportnál, összeszokott, profi csapattal, akkor te vagy az emberünk!

Főbb feladatok:
Az értékesítési vezető irányítása alatt

  • rendezvények szervezése-koordinálása-adminisztrálása
  • termek és kiegészítő szolgáltatások értékesítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatápolás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat (rendezvényszervezés és catering)
  • Tárgyalási szintű, aktív szakmai angol
  • Marketing- és felhasználói szintű PC-ismeretek
  • Dinamikus, kommunikatív, proaktív személyiség
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás, precizitás
  • Ügyfélközpontú szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok egy exkluzív helyszínen a főváros központjában
  • Stabil vállalati háttér
  • Jövedelem megegyezés szerint

Munkaidő: teljes munkaidő, rugalmas beosztás

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Széchenyi István tér 9.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés e-mailben (tárgy: Akadémia), önéletrajzzal és a nettó bérigény megjelölésével