Rendezvényszervező-értékesítő - Spoon the Boat rendezvény- és étteremhajó, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. július 22. 16:00

Ez a pozíció kiemelkedő lehetőséget jelent egy olyan tapasztalt, minőségi rendezvények világában jártas szakember számára, aki részese akar lenni a Duna leglátványosabb rendezvény helyszíne, a Spoon hajó újraindításának!

Főbb feladatok:

  • Rendezvények teljes körű értékesítése, szervezése és lebonyolítása
  • A hajó gasztronómiai ajánlatainak értékesítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, partnerkör bővítése
  • Teljes körű adminisztráció, ajánlatok és költségkalkulációk elkészítése
  • Rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • 3-5 év tapasztalat hotel és üzleti turizmus értékesítés területén
  • Kitűnő angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban
  • Magabiztosság, precizitás, kreativitás, kitűnő kapcsolatteremtő és tárgyaló készség, eredményorientáltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Több idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Laptop és telefon
  • Versenyképes fizetés + jutalék
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Cégcsoportos kedvezmény

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail-címen: