Sales – Account manager

Forrás: turizmus.com

 2021. április 14. 14:26

A 24 éves múlttal rendelkező Waldorf Gastro & More cégcsoport Sales – Account managert keres irodaházi, újonnan nyitó éttermeink csapatába.

Kiemelt feladatok:

  • Aktív közreműködés a termékfejlesztésben és a kínálat kialakításában
  • Új kapcsolatok kialakítása, igények felmérése és folyamatos kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • Rendezvényre vonatkozó cateringajánlatok elkészítése az étteremvezető és a séf segítségével
  • A kiemelt rendezvényeken való aktív részvétel
  • Aktív közreműködés a marketingkommunikációs feladatokban

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns, vendéglátásban szerzett értékesítési tapasztalat: min. 2 év
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, kreativitás és terhelhetőség
  • Vendégközpontú, barátságos, közvetlen személyiség, határozott kommunikáció
  • A vendéglátás iránti szenvedély
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy jó hangulatú és közvetlen csapatban

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail-címen lehet: