Sales manager, Waldorf Catering

Forrás: turizmus.com

 2016. augusztus 07. 10:52

Sales manager pozícióba keressük leendő munkatársunkat, dinamikusan fejlődő,
piacvezető cégcsoportunk catering részlegére.

Ha az alábbi pontok igazak Rád, akkor TE vagy a MI emberünk

  • rendelkezel minimum 1,5 - 2 éves szakmai tapasztalattal értékesítés, vendéglátás, rendezvényszervezés területén
  • szenvedélyed a gasztronómia
  • nem veszel el a menü összeállítások rejtelmeiben
  • jól beszélsz angolul
  • tudsz önállóan, de csapatban is dolgozni
  • jól kommunikálsz és határozottan lépsz fel
  • vendég centrikus és rugalmas vagy
  • kreatívan és nyitottan állsz az új kihívások és feladatok elé

és amit cserébe kínálunk

  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • állandó kihívások
  • belvárosi környezet

Feladatok:

  • catering szolgáltatásaink hozzáértő értékesítése, a rendezvények vendéglátással kapcsolatos feladatainak teljes körű szervezése
  • egyéb, rendezvényhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése, folyamatos kapcsolattartás a résztvevő szolgáltatókkal  és a megrendelővel
  • rendezvényeken való részvétel
  • esküvőszervező kollégáink munkájának támogatása
  • potenciális partnerek felkutatása és velük történő kapcsolattartás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csaptunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat a motivációs levél kíséretében az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)