Séf/konyhafőnök

Forrás: turizmus.com

 2021. április 26. 17:02

A zsámbéki, 4*-os Szépia Bio & Art Hotel felvételt hirdet Séf/konyhavezető munkakörre

Főbb feladatok:

  • A konyha munkarendjének kidolgozása, a konyhai alkalmazottak feladatainak kijelölése, tevékenységük összehangolása, irányítása és ellenőrzése
  • Étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők ellátása
  • A szezonális étlap és rendezvény-ételkínálat összeállítása
  • Konyhai folyamatokban és minőség-ellenőrzésben való részvétel
  • Alapanyag-rendelés
  • Gazdálkodás
  • Konyhai berendezések szakszerű üzemeltetése
  • Meleg- és hidegkonyhai ételek készítése (A’ la carte)
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, adagolása, díszítése stb.
  • HACCP-szabályok betartása, konyhai berendezések és munkaterületek tisztán tartása és felügyelete

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns területen szerzett tapasztalat, szakmai felkészültség
  • Közegészségügyi előírások ismerete
  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság, kreativitás
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Stresszmentes konyhai környezet fenntartása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kreativitás, kísérletezőkedv

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munka és fejlődési lehetőség, egész évben nyitva tartó egység,
  • Biztos munkahelyi háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes és változatos munka
  • Családias, vidám, jó hangulatú munkahelyi légkör

Munkaidő: Beosztás szerint

Munkavégzés helye: Zsámbék

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz