Senior értékesítő-rendezvényszervező – Gála Eseményszervező

Forrás: turizmus.com

 2023. február 06. 12:50

Az Eventrend Grouphoz tartozó Gála Eseményszervező immár negyed évszázada a magas minőségű és kreatív vendéglátó háttér mellett, egyedi élményprogramokat biztosítva a teljes körű rendezvényszervezés megbízható partnere.

Főbb feladatok:

  • Új ügyfelek akvirálása értékesítési stratégia mentén
  • Prezentációk készítése
  • Személyes tárgyalások lefolytatása, megállapodások előkészítése
  • Heti riportolás
  • Adminisztratív feladatok teljes körű ellátása

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • minimum 3+ év direktértékesítői és 5+ év projektmenedzsment tapasztalattal rendelkezel;
  • otthon vagy a legújabb digitális trendekben;
  • ötletekben, és nem csak képekben gondolkodsz;
  • projektszemléletben dolgozol és jellemző rád, hogy rugalmas, pontos és megbízható vagy;
  • jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt, akár angolul is;
  • kiváló szervező- és tárgyalási készséggel, élő, kiterjedt kapcsolatrendszerrel bírsz;
  • proaktív, kreatív és innovatív vagy;
  • nem ijedsz meg sem a problémáktól, sem a munkától;
  • magabiztosan használod az MS Office-t.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tapasztalat ügynökségi területen
  • Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Biztos, versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Képzési és szakmai lehetőségek
  • Családias, kreatív munkahelyi légkör
  • Rugalmas vezetőség, nagyfokú szakmai támogatás
  • Változatos ügyfélkör, izgalmas feladatok
  • Szakmai kihívások, nagyszabású rendezvények

Munkaidő: teljes munkaidő, rugalmas beosztás

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével