Senior értékesítő-rendezvényszervező - Spoon the Boat

Forrás: turizmus.com

 2023. február 09. 07:00

A pesti rakpart emblematikus rendezvény- és étteremhajója, a Duna leglátványosabb rendezvényhelyszíne, az Eventrend Grouphoz tartozó Spoon the Boat csapatába keressük vendéglátásban és gasztronómiában jártas SENIOR ÉRTÉKESÍTŐ, RENDEZVÉNYSZERVEZŐ kollégánkat!

Főbb feladatok:

  • Új ügyfelek akvirálása és kapcsolattartása a meglévő ügyfélkörrel
  • Prezentációk, bemutatkozó anyagok, megállapodások, szerződések készítése
  • Személyes tárgyalások lefolytatása
  • Heti riportolás
  • Az értékesítési bevételi tervek tartása, folyamatos növekedés, fejlődés biztosítása
  • Marketingegyeztetéseken és -munkában való aktív részvétel
  • A márka magas szintű képviselete
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • 5+ év vendéglátásban, hotel és étterem értékesítésben szerzett direktértékesítői és vezetői - -tapasztalat
  • 3+ év MICE-tapasztalat
  • Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező-, prezentációs és tárgyalási készség
  • Megbízhatóság, kitartó, módszeres és logikus gondolkodás
  • Önállóság, rugalmasság, kreativitás, jó problémamegoldó készség
  • Élő, kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Gasztronómiai jártasság
  • Catering-tapasztalat, magyar konyha és italok ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Eredményorientált juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkaeszközök: laptop, telefon
  • Képzési és előrelépési lehetőség a cégcsoportban
  • Kedvezmény az Eventrend Group egységeiben

Munkaidő: teljes munkaidő, rugalmas beosztás

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény