Szakács, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 22. 17:15

Az art’otel budapest SZAKÁCSOT keres, hogy F&B csapatunk tagjaként inspirálja vendégeinket!

Főbb feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Hideg-meleg ételek készítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Tanulók, kisegítő személyzet munkájának irányítása, összehangolása
  • HACCP ismerete, alkalmazása

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés/szakács szakképzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kreativitás, jó szervezőkészség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pozitív szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Szállodai szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag (havi SZÉP kártya, MEDICOVER egészségbiztosítás, ingyenes melegétkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai szolgáltatás)
  • Nyelvi és szakmai továbbképzések támogatása
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi vállalati környezet

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz