Szakács és konyhai kisegítő/reggeliztető - Akadémia Hotel Balatonfüred

Forrás: turizmus.com

 2017. július 13. 15:27

Az balatonfüredi Akadémia**** Hotel kollégákat keres szakács és konyhai kisegítő/reggeliztető munkakörbe.

Amennyiben kreatív vagy és szeretnél jó környezetben, tapasztalt munkatársakkal dolgozni, valamint alkalmasnak találod magad a feladatra, várjuk jelentkezésedet!

SZAKÁCS
Elvárásaink:
 szakirányú végzettség
 megbízható, felelősségteljes személyiség
 önálló munkavégzés
Előny:
 szállodai tapasztalat
Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:
 dinamikus, aktív és határozott személyiség
 precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
 folyamatosan terhelhető
 szereti a kihívásokat
 önmagára, környezetére és munkájára igényes
 tiszta körülmények között dolgozik

KONYHAI KISEGÍTŐ, REGGELIZTETŐ
Főbb feladatok:
 reggeli ételek elő-, és elkészítése
 tányérok, edények tisztítása
 konyha és környezete takarítása
 konyhai előkészítés, zöldségpucolás
Az álláshoz tartozó elvárások:
 rugalmasság, megbízhatóság
 terhelhetőség, önállóság
 gyors és hatékony munkavégzés
 hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Kérjük, hogy önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje meg nekünk:

(x)