Szakács / reggeliztető szakács, Danubius Hotel Margitsziget

Forrás: turizmus.com

 2017. július 31. 13:18

Dolgoznál egy wellness-szigeten a Duna közepén? Csatlakozz hozzánk a Danubius Hotels margitszigeti wellness szállodájában!

A Danubius Hotel Margitsziget SZAKÁCS/REGGELIZTETŐ SZAKÁCS munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
 Váltott műszakban konyhai termelői munkavégzés.
 A kiadott feladatoknak megfelelően elkészíti az egyes ételeket a receptúrák szerint.
 Tálal a kiadott standardoknak megfelelően.
 Betartja a konyhai higiéniás szabályokat, a HACCP előírásokat.
 Gazdaságosan használja fel a nyersanyagokat.

Elvárásaink:
 Középfokú szakképesítés
 Pontos, megbízható, önálló, gyors munkavégzés
 Kreativitás
 Érdeklődés az új konyhai trendek iránt

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati
programokat (pl. Sportnapok).
Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. augusztus 31-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Csizma András – Konyhafőnök

(x)