Szakács – Rókusfalvy Fogadó

Forrás: turizmus.com

 2022. június 10. 19:00

2002-ben nyitottuk meg vidéki vendéglőnket, ahol hagyományos ételeket kínálunk a legízesebb módon. Mottónk: Élményt tálalunk. Büszkék vagyunk az eredményeinkre, de tudjuk, mindennap bizonyítanunk kell, ezért is fontos, hogy mindig a tökéletesre törekedjünk.

Főbb feladatok:

  • Az étlapunkon szereplő ételeink elkészítése a tőled telhető legmagasabb minőségben, receptúra alapján.
  • Légy igényes munkakörnyezetedre, tartsd tisztán a pályád, és ösztönözd erre társaidat is!

A Szakács egyik elengedhetetlen és kulcsfontosságú, értéket teremtő pozíciónk!

Elvárások:

  • Nálunk mindenki fejlődni akar, így ha te a teljesítés helyett a kifogásokat keresed, akkor ez a lehetőség nem neked való. Legyen belső igényed a fejlődésre!
  • Számunkra fontos szempont, hogy szeress csapatban dolgozni, és az se legyen mindegy, hogy ezt kikkel teszed. Ha úgy érzed, hogy a munkahelyed nem csak a hely, ahonnan pénzt kapsz, és csapatjátékosként is jól teljesítesz, téged várunk!

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Előny, de nem elvárás, ha dolgoztál már korábban hasonló méretű és szintű étteremben.

Amiért szeretnek nálunk dolgozni:

  • Hatékony munkavégzés - Fogadónk minden tagja azon dolgozik, hogy minél magasabb színvonalú ételt tálaljunk vendégeinknek.
  • Minőségi gasztronómia - Modern és magas minőségű konyhatechnológia
  • Teljesítményarányos fizetés - Pontosan tudni fogod, mitől függ a fizetésed, és ha többet teljesítesz, többet keresel.
  • Csapatépítés - időről időre változatos programokkal
  • Személyzeti étkezés, munkaruha

Munkaidő: váltott műszak

Munkavégzés helye: Etyek

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajzodat várjuk telefonos elérhetőséggel.