Szakácsok jelentkezését várjuk a XI. kerületbe konyhai csapatunk bővítéséhez

Forrás: turizmus.com

 2021. július 21. 11:45

Várjuk jelentkezésed, amennyiben elhivatott vagy a szakmád iránt. Hosszú távú, teljes munkaidőre bejelentett, fix 8 órás állást ajánlunk. Egyik fő tevékenységünk rendezvények szervezése, amik színvonalas lebonyolítására különösen nagy hangsúlyt fektetünk.

Főbb feladatok:

  • Nagyobb rendezvények, kisebb tréningek, ünnepi étkezések színvonalas lebonyolítása svédasztal, illetve tányérszerviz formájában
  • A szálloda à la carte éttermi vendégeinek a kiszolgálása

Elvárások:

  • Megfelelő szakképesítés
  • Min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • Fix 8 órás bejelentett munkarend, ami mellett marad szabadidőd is
  • Fizetett szabadság

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Rubin Wellness & Conference Hotel Budapest

A jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: