Szállodai gondnoknő, Hotel Hungaria City Center

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 26. 20:42

Hotel Hungaria City Center szállodai gondnoknőt keres teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák tisztaságának ellenőrzése
  • Műszaki hibák javíttatása, ellenőrzése
  • Minibárterhelések, feltöltések kezelése
  • Reggeli szobaelosztás készítése, szobalányi munkalapok megírása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás szükséges
  • Ápolt megjelenés magabiztos, határozott fellépés
  • Rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Cafeteria
  • Kedvezményes üdülés, lakásépítési támogatás
  • Ingyenes munkahelyi étkezés és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
2019. október 11-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Krekács Tímea - HR munkatárs