Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. november 05. 16:45

Budapest belvárosában elhelyezkedő 5 csillagos superior apartmanszálloda Front Office csapata új munkatársat keres szállodai recepciós személyében. Elérhető többek között nappalos recepciós és éjszakai recepciós pozíció, illetve váltott műszakos munkavégzésre is várjuk a jelentkezéseket.

Főbb feladatok:

  • A vendégek szállodai sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére, panaszok kezelése
  • Vendégszámlák megnyitása, terhelése, fizettetése
  • Telefonok fogadása, kezelése, e-mailek megválaszolása
  • Foglalások rögzítése és a vendégekkel kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napzárás lebonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Vendégcentrikusság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelvek ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Hostware szoftver ismerete
  • Recepciós munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Fizetett szabadság
  • 100% bérpótlék ünnepnapra
  • Biztos tulajdonosi háttér
  • Dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Edzőtermi és uszodai bérlet
  • Térítésmentes személyzeti étkezés

Munkaidő: 8:00–20:00

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz