Teremfőnök

Forrás: turizmus.com

 2023. március 30. 16:58

Közvetlenül a Velencei-tó partján, az ország egyik legszebb munkakörnyezetében elhelyezkedő, egész évben stabilan, jól teljesítő 4 csillagos szállodánkba keressük teremfőnök pozícióba leendő kollégánkat.

Főbb feladatok:

  • F&B Vezető közvetlen irányítása és ellenőrzése mellett nagy fokú önállósággal képes végezni a rá bízott feladatokat, az összes F&B területhez tartozó értékesítőhely működési rendjét, a dolgozók, alkalmi munkavállalók és diákok színvonalas munkavégzését, koordinálja és ellenőrzi azok munkáját, betartja és betartatja a munkaköri leírásokban foglaltakat.
  • Szakmai felkészültségével, hozzáállásával biztosítja a vendégek elégedettségét és magas szintű kiszolgálását.

Elvárások:

  • Lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő stressztűrő és kommunikációs képesség
  • Vezetői szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség és kreativitás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Angol nyelv ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelt fizetés és választható cafeteria csomag
  • Teljes, bejelentett munkaviszony, tervezhető, törvény szerinti szabadsággal
  • Családias hangulat
  • Stabil szakmai üzemeltetői háttér
  • Utazási költségtérítés
  • Képzési támogatás

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Velence

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével lehet az alábbi e-mail-címen: